Gminne Eliminacje Konkursu Talentów

26 kwietnia  2019r. scena Gminnego Ośrodka Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy należała do dzieci i młodzieży z Gminy Łapsze Niżne, którzy wzięli udział w XI gminnych eliminacjach „Konkursu Talentów”.

Jury w składzie: Krystyna Rapta, Przemysław Wesołowski, Przemysław Wach obejrzało 56 występów, a 20 z nich, z dzisiejszym repertuarem, zakwalifikowało do finału. Kolejność wymienionych występów jest przypadkowa.

A  są to:

1. Kornelia Horniczak  – taniec nowoczesny
  2. Grupa taneczna ALVARO – taniec
  3. Aleksandra Neupauer – recytacja
  4. Dziewczynki z Oddziału Przedszkolnego 0 B z Niedzicy – śpiew
  5. Eliza Dudas – gra na skrzypcach
  6. Paulina Głodek – śpiew
  7. Sabina Kasprzak – śpiew i gra na ukulele
  8. Dagmara Bigos – śpiew i gra na gitarze
  9. Julia Milaniak –śpiew
  10. Karolina Tomas i Patrycja Iglar – śpiew i gra keyboardzie
  11. Mateusz Mondel – śpiew
  12. Chór szkolny z Gimnazjum w  Łapszach Niżnych – śpiew chóralny
  13. Klaudia Sołtys – śpiew
  14. Anna Krzysik i Emilia Kiedziuch – śpiew
  15. Mateusz Mondel – gra na akordeonie
  16. Mariola Pierwoła – śpiew
  17. Oliwia Bąba – śpiew
  18. Weronika Kowalczyk i Wiktora Kowalczyk – gra na instrumentach: klawisze i gitara
  19. Aleksandra Kałafut – śpiew
  20. Julia Majerczak – taniec

Finaliści „Konkursu Talentów” rywalizować będą o miejsce na podium podczas festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 26 maja 2019r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy. Zapraszamy wszystkich finalistów z tym samym repertuarem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu, jak również ich opiekunom. Serdeczne podziękowania kierujemy do Zespołu Elektrowni Wodnych S.A. w Niedzicy za zaangażowanie i wsparcie imprezy.

Organizatorami konkursu są: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy oraz „Stowarzyszenie Dzieci i Młodzież Spisza” .