Aktualności

WYNIKI KONKURSU TALENTÓW 2021/online

KONKURS TALENTÓW 2021/online

W dniu 21 kwietnia 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy odbyło się posiedzenie komisji artystycznej oceniającej Konkurs Talentów, w formule online.

Komisja w składzie:

Krystyna Rapta  – przewodniczący komisji,

Katarzyna Kluska  – członek komisji,

Jakub Rusiecki – członek komisji,

obejrzała i oceniła 57 nadesłanych nagrań występów i przyznała następujące miejsca:

Nagrodę GRAND PRIX – Mariola Pierwoła i Szymon Horoba – śpiew i gra na keyboardzie.

Dwa równorzędne I miejsca:

Julia i Justyna Molitorys – śpiew i gra na keyboardzie,

„Czarne Perły” w składzie: Emilia Święty i Konrad Skowroński – układ gimnastyczny.

Trzy równorzędne II miejsca:

Maria Kiedziuch – taniec,

Sabina Kasprzak – śpiew i gra na ukulele,

Maja Malec – śpiew.

Cztery równorzędne III miejsca:

Adrian Szpak – gra na gitarze klasycznej,

Maciej Malec – gra na pianinie,

Aleksandra Neupauer – recytacja,

Wiktoria Wolska i Marcel Bylina – taniec towarzyski.

Dwa wyróżnienia otrzymują:

Aleksandra Kałafut – gra na klarnecie,

Martyna Powalacz – śpiew i gra aktorska.

Organizatorzy wraz  z komisją dziękują wszystkim uczestnikom, za zaangażowanie i udział w Konkursie Talentów. Doceniamy różnorodne formy prezentacji artystycznych, zwłaszcza w tak trudnym, dla nas wszystkich, czasie.

Organizatorami i fundatorami nagród w Konkursie Talentów byli: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy oraz Stowarzyszenie „Dzieci i Młodzież Spisza”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do Gok-u po odbiór nagród i dyplomów.


Nagrodę GRAND PRIX:

Mariola Pierwoła i Szymon Horoba – śpiew i gra na keyboardzie.


Dwa równorzędne I miejsca:

Julia i Justyna Molitorys – śpiew i gra na keyboardzie,

„Czarne Perły” w składzie: Emilia Święty i Konrad Skowroński – układ gimnastyczny.


Trzy równorzędne II miejsca:

Maria Kiedziuch – taniec,

Sabina Kasprzak – śpiew i gra na ukulele,

Maja Malec – śpiew.


Cztery równorzędne III miejsca:

Adrian Szpak – gra na gitarze klasycznej,

Maciej Malec – gra na pianinie,

Aleksandra Neupauer – recytacja,

Wiktoria Wolska i Marcel Bylina – taniec towarzyski.


Dwa wyróżnienia otrzymują:

Aleksandra Kałafut – gra na klarnecie,

Martyna Powalacz – śpiew i gra aktorska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content