Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień 2021”

Nadszedł czas by zaplanować górską wędrówkę z aparatem w dłoniach i podjąć fotograficzne wyzwanie – zatrzymać perfekcyjną chwilę i odkryć własny, indywidualny punkt widzenia na otaczające piękno jesiennych Tatr. Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza do udziału w XXII edycji konkursu „Tatrzańska Jesień 2021”!

Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień 2021” kierowany jest do profesjonalistów jak i amatorów, którzy pragną podzielić się swoją perspektywą na osobliwe walory krajobrazowe tatrzańskich wiosek oraz gór w okresie jesiennym.  To szczególna okazja do ukazania swojego zamiłowania do polskich Tatr, a także zachęta do zadumy nad otaczającym nas światem. Niespotykane wcześniej ujęcia pozwolą na chwilę refleksji, zwracając przy tym uwagę na wartość dziedzictwa przyrodniczego Podhala.

Prace fotograficzne należy nadsyłać w dwóch kategoriach: młodzież oraz dorośli. Zdjęcia oceniać będzie powołane przez organizatora Jury, zwracając szczególną uwagę na zgodność tematyczną, sposób kadrowania, balans kolorów, metodę ujęcia tematu oraz pomysłowość ujęć. Fotografie należy dostarczyć do Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury do 31 października 2021r.  Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień 2021”, który znaleźć można pod linkiem: https://www.tatry.pl/aktualnosci/2714.html?title=zaczynamy_xxii_konkurs_fotograficzny_tatrzanska_jesien_2021

Regulamin Konkursu

Klauzula informacyjna

ORGANIZATOR:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24,
34 – 500 Zakopane.

Skip to content