Aktualności

Gminne Eliminacje “Konkursu Talentów”

27 kwietnia 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy odbyły się gminne eliminacje X edycji “Konkursu Talentów”

Jury obejrzało 44 występów, z których 17 występów z dzisiejszym repertuarem zostały zakwalifikowane do finału. Kolejność wymienionych występów jest przypadkowa.

A są to:

 

1)Aleksandra Rak, Alicja Rak, Patrycja Stachoń – śpiew i gimnastyka artystyczna

2)Hubert Neupauer – recytacja

3)Konrad Sołtys – śpiew

4)Aleksandra Kałafut – śpiew

5)Emilia Szczechowicz – śpiew

6)Marta Sołtys – śpiew

7)Zuzanna Magiera – śpiew i gra na gitarze

8)Mariola Pierwoła – śpiew

9)Klaudia Sołtys – śpiew

10)Anna Krzysik i Emilia Kiedziuch – śpiew

11)Zuzanna Byczyk – śpiew

12)Mateusz Mondel – śpiew

13)Emilia Kaszycka – śpiew

14)Kornelia Horniczak – taniec nowoczesny

15)Julia Milaniak – śpiew

16) Karolina Tomas – śpiew

17) Maciej Nowak – gra na keyboardzie

Finał „Konkursu Talentów” odbędzie się 3.06.2018r. podczas festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka przy Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy. Zapraszamy wszystkich finalistów z tym samym repertuarem.

Jury stwierdziło wysoki poziom artystyczny tegorocznych wykonawców oraz zaproponowało, aby w przyszłości zwrócić uwagę na dobór repertuaru odpowiedni do możliwości wokalnych wykonawców, szczególnie w kwestii tempa utworów, tonacji oraz dykcji. Należy zwrócić uwagę na dobór rekwizytów i ich wykorzystanie podczas prezentacji. Na pochwałę zasługuje fakt sięgania przez uczestników do polskiego repertuaru muzycznego. 

Jury złożyło podziękowania organizatorom, uczestnikom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania dzisiejszych występów.

Organizatorami konkursu są: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy, „Stowarzyszenie Dzieci i Młodzież Spisza” . 

« 1 z 2 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content