NABÓR NA STANOWISKO INSTRUKTORA ŚWIETLICY w miejscowości Niedzica

Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO INSTRUKTORA ŚWIETLICY w miejscowości Niedzica.

Umowa o prace w wymiarze 3/8 etatu (15 godzin tygodniowo) na czas określony.
Czas pracy:godziny popołudniowe od 15:00 do 18:00, pięć dni w tygodniu (zgodnie z utworzonym planem pracy). Wymiar etatu może ulec zmianie w przypadku nie spełnienia wszystkich kryteriów.

1. Wymagania niezbędne:
-posiadanie obywatelstwa polskiego,
-posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na w/w stanowisku,
-cieszenie się nieposzlakowaną opinią,
-posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
-nie być karaną/ym za przestępstwo popełnione umyślnie, oraz nie może toczyć się przeciwko niej postępowanie karne,
-posiadanie wykształcenia min. średniego
-posianie biegłej znajomości obsługi komputera

2.Wymagania dodatkowe:
-preferowane wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, nauczania początkowego, pedagogiki kulturalno-oświatowej lub studiów artystycznych,
-wysoka kultura osobista,
-komunikatywność,
– zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole,
– umiejętność organizowania pracy własnej i zespołowej,
– samodzielność w działaniu oraz wykazywanie własnej inicjatywy i zaangażowania,
– dyspozycyjność,
– znajomość lokalnego środowiska,
– bezkonfliktowość, umiejętność współdziałania i współpracy,
-umiejętności plastyczne, muzyczne,sportowe,
-kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność.

3. Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:

-organizowanie i prowadzenie zajęć na rzecz dzieci i młodzieży,
-stworzenie odpowiedniego kwartalnego planu pracy z podziałem na sekcje: artystyczno-manualne,gry i zabawy edukacyjno-logiczne oraz ruchowo–integracyjne. Przedłożenie go do akceptacji Dyrektora GOK, a następnie realizowanie go zgodnie z założeniami,
-organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży,
-dbanie o urządzenia i sprzęt znajdujący się w świetlicy,
-informowanie mieszkańców sołectwa oraz szkołę o planowanych
działaniach w świetlicy,
-zgłaszanie do GOK: usterek, awarii, potrzeb (środki czystości, inne),
-prowadzenie dokumentacji działalności świetlicy
(listy obecności, portale społecznościowe).
4. Wymagane dokumenty:
-list motywacyjny,
-curriculum vitae (ze zdjęciem)
–podpisany odręcznie,
-koncepcja funkcjonowania świetlicy
w podziale na bloki tematyczne w ujęciu kwartalnym,
-przykładowa lista potrzebnych materiałów do przeprowadzenia zajęć w ujęciu kwartalnym,
-kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
-kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach,
-oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
-oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. , poz. 922 )
5. Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury lub pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy ul. 3 Maja 16, 34-441 Niedzica w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 października 2018 r. do godziny 15.00, w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji i numerem telefonu kandydata, z dopiskiem „Nabór na stanowisko instruktora świetlicy ”.
Dokumenty, które wpłyną po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.
Krystyna Milaniak
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury