NABÓR NA STANOWISKO INSTRUKTORA ŚWIETLICY w miejscowości Niedzica Zamek

Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO INSTRUKTORA ŚWIETLICY w miejscowości Niedzica Zamek.

Umowa o prace w wymiarze 3/8 etatu ( 15 godzin tygodniowo) na czas określony (zastępstwo).

Czas pracy: godziny popołudniowe od 15:00 do 18:00, pięć dni w tygodniu (zgodnie  z  utworzonym planem pracy). Wymiar etatu może ulec zmianie w przypadku nie spełnienia wszystkich kryteriów.

1.  Wymagania niezbędne:

• posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • cieszenie się nieposzlakowaną opinią,
  • posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • nie być karaną/ym za przestępstwo popełnione umyślnie, oraz nie może toczyć się przeciwko niej postępowanie karne,
  • posiadanie wykształcenia min. średniego
  • posianie biegłej znajomości obsługi komputera

2.Wymagania dodatkowe:

• preferowane wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, nauczania początkowego, pedagogiki kulturalno-oświatowej lub studiów artystycznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołowej,
  • samodzielność w działaniu oraz wykazywanie własnej inicjatywy i zaangażowania,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość lokalnego środowiska,
  • bezkonfliktowość, umiejętność współdziałania i współpracy,
  • umiejętności plastyczne, muzyczne, sportowe,
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność.

3.  Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:

• organizowanie i prowadzenie zajęć na rzecz dzieci i młodzieży,
  • stworzenie odpowiedniego kwartalnego planu pracy z podziałem na sekcje: artystyczno- manualne, gry i zabawy edukacyjno-logiczne oraz ruchowo – integracyjne. Przedłożenie go do akceptacji Dyrektora GOK, a następnie realizowanie go zgodnie z założeniami,
  • organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży,
  • dbanie o urządzenia i sprzęt znajdujący się w świetlicy,
  • informowanie mieszkańców sołectwa oraz szkołę o planowanych działaniach w świetlicy,
  • zgłaszanie do GOK: usterek, awarii, potrzeb (środki czystości, inne),
  • prowadzenie dokumentacji działalności świetlicy (listy obecności, portale społecznościowe).

4.  Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny,
  • curriculum vitae (ze zdjęciem) – podpisany odręcznie,
  • koncepcja funkcjonowania świetlicy w podziale na bloki tematyczne w ujęciu kwartalnym,
  • przykładowa lista potrzebnych materiałów do przeprowadzenia zajęć w ujęciu kwartalnym,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kserokopie      innych      dokumentów     o     posiadanych      kwalifikacjach,      uprawnieniach      i umiejętnościach,
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 )

5.  Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury lub pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy ul. 3 Maja 16, 34-441 Niedzica w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lipca 2019 r. do godziny 15.00, w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji i numerem telefonu kandydata, z dopiskiem „Nabór na stanowisko instruktora świetlicy ”.

Dokumenty, które wpłyną po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

Krystyna Milaniak

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury