INFORMACJA

Rządowy Sztab Kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął, mającą na celu zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa, decyzję o czasowym zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

W związku z powyższym informujemy, że od dnia 12 do 27 marca 2020 r. wszystkie świetlice w Gminie Łapsze Niżne będą zamknięte.

Odwołane są także zajęcia ruchowe, muzyczne i próby zespołów regionalnych odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury w Niedzicy.

Kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy pod numerem telefonu 182629484, 603089332 lub adresem e-mailowym gok@lapszenizne.pl.